1 |
Herr-1 |
09:00 |
Upphärads IS1 -
Stala/Myckleby
|
1-0
(1-0) |
Sundahallen |
|
|
2 |
Herr-1 |
09:15 |
Stenungsunds IF 3 -
Rönnängs FF
|
0-1
(0-1) |
Sundahallen |
|
|
3 |
Herr-1 |
09:30 |
Skärhamns IK -
Upphärads IS1
|
0-0
|
Sundahallen |
|
|
4 |
Herr-1 |
09:45 |
Stala/Myckleby -
Stenungsunds IF 3
|
0-3
(0-3) |
Sundahallen |
|
|
5 |
Herr-1 |
10:00 |
Rönnängs FF -
Skärhamns IK
|
0-2
(0-2) |
Sundahallen |
|
|
6 |
Herr-1 |
10:15 |
Upphärads IS1 -
Stenungsunds IF 3
|
0-0
|
Sundahallen |
|
|
7 |
Herr-1 |
10:30 |
Skärhamns IK -
Stala/Myckleby
|
1-0
(1-0) |
Sundahallen |
|
|
8 |
Herr-2 |
10:45 |
Upphärads IS 2 -
Landvetter IS
|
0-2
(0-2) |
Sundahallen |
|
|
9 |
Herr-2 |
11:00 |
Svenshögen Oilers -
GAIS Futsal
|
1-2
(1-2) |
Sundahallen |
|
|
10 |
Herr-2 |
11:15 |
Gilleby Futsal -
Upphärads IS 2
|
0-0
|
Sundahallen |
|
|
11 |
Herr-1 |
11:45 |
Rönnängs FF -
Upphärads IS1
|
2-1
(2-1) |
Sundahallen |
|
|
12 |
Herr-1 |
12:00 |
Stenungsunds IF 3 -
Skärhamns IK
|
3-1
(3-1) |
Sundahallen |
|
|
13 |
Herr-1 |
12:15 |
Stala/Myckleby -
Rönnängs FF
|
0-1
(0-1) |
Sundahallen |
|
|
14 |
Herr-2 |
12:30 |
Landvetter IS -
Svenshögen Oilers
|
4-1
(4-1) |
Sundahallen |
|
|
15 |
Herr-2 |
12:45 |
GAIS Futsal -
Gilleby Futsal
|
2-0
(2-0) |
Sundahallen |
|
|
16 |
Herr-2 |
13:00 |
Upphärads IS 2 -
Svenshögen Oilers
|
1-2
(1-2) |
Sundahallen |
|
|
17 |
Herr-2 |
13:15 |
Gilleby Futsal -
Landvetter IS
|
1-2
(1-2) |
Sundahallen |
|
|
18 |
Dam-1 |
13:30 |
Vallens IF -
Orust FC Röd
|
0-0
(0-0) |
Sundahallen |
|
|
19 |
Dam-1 |
13:45 |
Stenungsunds IF 2 -
Hovås/Billdal IF
|
0-4
(0-4) |
Sundahallen |
|
|
20 |
Dam-1 |
14:00 |
Landvetter IF -
Vallens IF
|
1-3
(1-3) |
Sundahallen |
|
|
21 |
Herr-2 |
14:30 |
GAIS Futsal -
Upphärads IS 2
|
1-0
(1-0) |
Sundahallen |
|
|
22 |
Herr-2 |
14:45 |
Svenshögen Oilers -
Gilleby Futsal
|
1-0
(1-0) |
Sundahallen |
|
|
23 |
Herr-2 |
15:00 |
Landvetter IS -
GAIS Futsal
|
1-2
(1-2) |
Sundahallen |
|
|
24 |
Dam-1 |
15:15 |
Orust FC Röd -
Stenungsunds IF 2
|
3-1
(3-1) |
Sundahallen |
|
|
25 |
Dam-1 |
15:30 |
Hovås/Billdal IF -
Landvetter IF
|
5-0
(5-0) |
Sundahallen |
|
|
26 |
Dam-1 |
15:45 |
Vallens IF -
Stenungsunds IF 2
|
4-0
(4-0) |
Sundahallen |
|
|
27 |
Dam-1 |
16:00 |
Landvetter IF -
Orust FC Röd
|
0-3
(0-3) |
Sundahallen |
|
|
28 |
Herr-3 |
16:15 |
Stenungsunds IF 1 -
GÖTA BK
|
1-0
(1-0) |
Sundahallen |
|
|
29 |
Herr-3 |
16:30 |
Henåns IF -
Edet FK
|
1-0
(1-0) |
Sundahallen |
|
|
30 |
Herr-3 |
16:45 |
Färgelanda IF Futsal -
Stenungsunds IF 1
|
0-1
(0-1) |
Sundahallen |
|
|
31 |
Dam-1 |
17:15 |
Hovås/Billdal IF -
Vallens IF
|
1-0
(1-0) |
Sundahallen |
|
|
32 |
Dam-1 |
17:30 |
Stenungsunds IF 2 -
Landvetter IF
|
0-0
(0-0) |
Sundahallen |
|
|
33 |
Dam-1 |
17:45 |
Orust FC Röd -
Hovås/Billdal IF
|
0-2
(0-2) |
Sundahallen |
|
|
34 |
Herr-3 |
18:00 |
GÖTA BK -
Henåns IF
|
1-1
(1-1) |
Sundahallen |
|
|
35 |
Herr-3 |
18:15 |
Edet FK -
Färgelanda IF Futsal
|
2-4
(2-4) |
Sundahallen |
|
|
36 |
Herr-3 |
18:30 |
Stenungsunds IF 1 -
Henåns IF
|
0-0
|
Sundahallen |
|
|
37 |
Herr-3 |
18:45 |
Färgelanda IF Futsal -
GÖTA BK
|
4-0
(4-0) |
Sundahallen |
|
|
38 |
Herr-3 |
19:00 |
Edet FK -
Stenungsunds IF 1
|
3-2
(3-2) |
Sundahallen |
|
|
39 |
Herr-3 |
19:15 |
Henåns IF -
Färgelanda IF Futsal
|
0-0
|
Sundahallen |
|
|
40 |
Herr-3 |
19:30 |
GÖTA BK -
Edet FK
|
1-3
(1-3) |
Sundahallen |
|
|