9 |
Gutt-1 |
07:30 |
Nilsby ik -
Sarpsborg hvit
|
2-0
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
19 |
Gutt-2 |
08:30 |
Holmlia G14-1 -
Bærums Verk 97
|
2-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
30 |
Gutt-3 |
08:30 |
Slevik IBK -
FET IBK G15
|
5-2
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
31 |
Gutt-3 |
08:30 |
GIF Fighters 2 G15 -
Lillehammer IBK
|
8-2
|
Solberghallen 1 |
|
|
10 |
Gutt-1 |
09:00 |
Sveiva 1 -
FET IBK GUTT 1
|
12-0
|
Solberghallen 1 |
|
|
39 |
Gutt-4 |
09:30 |
NES FALCONS -
Sveiva 2
|
3-3
|
Solberghallen 1 |
|
|
38 |
Gutt-4 |
10:00 |
GIF Fighters 1 G15 -
Herrestads AIF P-97 2
|
3-2
|
Ekneshallen 1 |
|
|
18 |
Gutt-2 |
10:00 |
AJER IBK G15 -
Herrestads AIF P-97
|
2-7
|
Solberghallen 1 |
|
|
11 |
Gutt-1 |
12:00 |
Freidig -
Nilsby ik
|
2-5
|
Solberghallen 1 |
|
|
40 |
Gutt-4 |
12:30 |
Øreåsen Innebandy -
GIF Fighters 1 G15
|
0-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
20 |
Gutt-2 |
12:30 |
Sarpsborg blå -
AJER IBK G15
|
6-1
|
Solberghallen 1 |
|
|
41 |
Gutt-4 |
13:00 |
Herrestads AIF P-97 2 -
NES FALCONS
|
5-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
21 |
Gutt-2 |
13:30 |
Herrestads AIF P-97 -
Holmlia G14-1
|
4-1
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
37 |
Gutt-3 |
14:00 |
GIF Fighters 2 G15 -
NOR 92 G15
|
3-2
|
Solberghallen 1 |
|
|
33 |
Gutt-3 |
14:30 |
FET IBK G15 -
Lillehammer IBK
|
6-3
|
Solberghallen 1 |
|
|
22 |
Gutt-2 |
15:00 |
Bærums Verk 97 -
Sarpsborg blå
|
1-1
|
Solberghallen 1 |
|
|
12 |
Gutt-1 |
16:30 |
Sarpsborg hvit -
Sveiva 1
|
0-6
|
Ekneshallen 1 |
|
|
23 |
Gutt-2 |
17:00 |
AJER IBK G15 -
Holmlia G14-1
|
4-2
|
Ekneshallen 1 |
|
|
42 |
Gutt-4 |
17:00 |
Sveiva 2 -
Øreåsen Innebandy
|
4-1
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
13 |
Gutt-1 |
17:00 |
FET IBK GUTT 1 -
Nilsby ik
|
2-7
|
Solberghallen 1 |
|
|
43 |
Gutt-4 |
18:00 |
GIF Fighters 1 G15 -
NES FALCONS
|
8-0
|
Solberghallen 1 |
|
|
27 |
Gutt-2 |
18:30 |
Herrestads AIF P-97 -
Bærums Verk 97
|
7-0
|
Ekneshallen 1 |
|
|
34 |
Gutt-3 |
18:30 |
Slevik IBK -
GIF Fighters 2 G15
|
3-4
|
Solberghallen 1 |
|
|
14 |
Gutt-1 |
19:00 |
Sveiva 1 -
Freidig
|
4-3
|
Ekneshallen 1 |
|
|
35 |
Gutt-3 |
19:00 |
NOR 92 G15 -
FET IBK G15
|
1-0
|
Solberghallen 1 |
|
|
26 |
Gutt-2 |
19:30 |
Holmlia G14-1 -
Sarpsborg blå
|
2-7
|
Ekneshallen 1 |
|
|
44 |
Gutt-4 |
19:30 |
Øreåsen Innebandy -
Herrestads AIF P-97 2
|
0-2
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
15 |
Gutt-1 |
19:30 |
Sarpsborg hvit -
FET IBK GUTT 1
|
0-1
|
Solberghallen 1 |
|
|
25 |
Gutt-2 |
21:00 |
Bærums Verk 97 -
AJER IBK G15
|
4-3
|
Ekneshallen 1 |
|
|
46 |
Gutt-4 |
21:00 |
NES FALCONS -
Øreåsen Innebandy
|
0-0
|
Mjøndalshallen 1 |
|
|
36 |
Gutt-3 |
21:00 |
Lillehammer IBK -
Slevik IBK
|
2-2
|
Solberghallen 1 |
|
|