Joukkueet
Luokat
Pelit
Kaikki pelit
Pelaamattomat ottelut
Uusimmat tulokset
Pelipaikat
Joukkueen tilastot
Luokat / Ryhmät
F07L - Flickor 2007 Lätt (12 platser)
Grupp 1
Bagarmossen Kärrtorps BK
Huddinge IF
IK FREJ Svart
Täby FK F07 3
Ursvik IK Svart
Värtans IK-VIT
Grupp 2
Bagarmossen Kärrtorps BK Grön
IK FREJ Gul
Sundbybergs IK
Ursvik IK
Värtans IK
Örby IS F07 röd
F07S - Flickor 2007 Svår (6 platser)
Grupp 1
Bollstanäs Gul
Enebybergs IF
Gröndals IK
Kälvesta IOFF
Nacka FC
Örby IS F07 blå
F08L - Flickor 2008 Lätt (12 platser)
Grupp 1
Bagarmossen Kärrtorps BK
Bollstanäs SK Gul
Boo FF Vit
Erikslund KF
Sickla IF F08 Vit
Viggbyholms IK FF
Grupp 2
Bollstanäs Grön
Boo FF Svart
Enskede IK F-08 Svart/Vit
IFK Lidingö F08:9
Spång IS
Älvsjö AIK Vit
F08S - Flickor 2008 Svår (6 platser)
Grupp 1
Bagarmossen Kärrtorps BK
Erikslund KF
Nacka FC
Sickla F08 Blå
Täby FK F08:2
Älvsjö AIK Vit
F09L - Flickor 2009 Lätt (12 platser)
Grupp 1
Erikslund KF
FC Djursholm
Gröndals IK Blå
IFK Österåker
Täby FK F09:3 - blå
Älvsjö AIK blå
Grupp 2
Gröndals IK
Hammarby IF F 2009:2 Vit
Sollentuna FK F09 Kärrdal
Täby FK F09:3 -vit
Viggan Vit
Älvsjö AIK vit
F09S - Flickor 2009 Svår (6 platser)
Grupp 1
FC Djursholm
Hammarby IF F 2009:2 Grön
Nacka FC
Täby FK F09:3 - svart1
Viggan Röd
Älvsjö AIK
F10 - Flickor 2010 (12 platser)
Grupp 1
Boo FF F11:4 röd
Erikslund KF Grön
IFK Österåker FK Blå
Saltsjöbadens IF - 1
Täby FK SKarpäng Svart
Viggbyholms IK FF Röd
Grupp 2
DIF F10-5
Erikslund KF Vitt
IFK Österåker FK Vit
Saltsjöbadens IF - lag 2
Täby FK Skarpäng Blå
Viggbyholms IK FF Vit
F11 - Flickor 2011 (12 platser)
Grupp 1
Boo FF
EKF F2011 Grön
IFK Lidingö FK 6 Blå
IFK Vaxholm
Tyresö FF
Täby FK Svart
Grupp 2
Boo FF 2
EKF F2011 Svart
IFK Lidingö FK 6 Vit
IK Frej
Täby FK Blå
Täby FK Vit
P07L - Pojkar 2007 Lätt (12 platser)
Grupp 1
Bele Barkarby P07 Röd
Boo FF P07:2 vit
Tullinge Fotboll Grön
Täby FK Skarpäng lag Blå
Täby United FC
Vallentuna BK
Grupp 2
Bele Barkarby P07 Röd 2
Sickla IF blå
Täby FK P07:2
Täby FK Skarpäng lag Svart
Täby United FC Röd
Åkersberga FC P07- Blå
P07S - Pojkar 2007 Svår (12 platser)
Grupp 1
FC Boo Svart
Hammarby P07-4
Jarlabergs IF
Mälarhöjdens IK Lag Svart
Tullinge Fotboll Vit
Täby United FC
Grupp 2
FC Boo Vit
IFK Vaxholm - Vit
Mälarhöjdens IK Lag Röd
Sickla IF blå
Täby FK Skarpäng
Vallentuna BK Röd
P08L - Pojkar 2008 Lätt (18 platser)
Grupp 1
BooFF P08:4
IFK Österåker FK Gul
Karlbergs BK 3
Kista SC Svart
Täby FK P08:4
Täby United Svart
Grupp 2
IK Frej Röd
Karlbergs BK 4
Reymersholms IK Grön
Täby FK P08:5 - Röd
Täby United Grön
Ursvik IK P08 Vit
Grupp 3
IFK Österåker FK Blå
IK Frej Svart
Kista SC Orange
Saltsjöbadens IF - Blå
Täby United Röd
Vasastan BK
P08S - Pojkar 2008 Svår (12 platser)
Grupp 1
Boo Ff P08:2
IFK Aspudden Tellus
IK Frej Gul
Karlbergs BK 2
Saltsjöbadens IF - VIT
Täby United Grön
Grupp 2
IF Brommapojkarna P08-12
IFK Österåker FK
Karlbergs BK
Reymersholms IK Vit
Täby FK P08:5 - Blå
Vasastan BK
P09L - Pojkar 2009 Lätt (18 platser)
Grupp 1
Boo FF P09:4
EKF Blå
Frej P09 Vit
Reymersholms IK P09:1
Sollentuna P09 Öst Vit
Täby FK09:2
Grupp 2
Boo FF P09:4 Svart
EKF Röd
IFK Österåker P09-3
Rönninge/Salem Fotboll
Täby FK Ella Blå
Vendelsö IK
Grupp 3
Boo FF P09:6 Blå
Frej P09 Gul
Reymers P09:3
Sollentuna P09 Öst Svart
Täby FK P09:7/8 1
Åkersberga BK
P09S - Pojkar 2009 Svår (12 platser)
Grupp 1
Boo FF P09:6
EKF Grön
Frej P09 Svart
IFK Österåker P09-1
Täby FK Ella Svart
Täby FK P09:7/8 3
Grupp 2
Boo FF P09:7
Enskede IK P09 Grå
IF Brommapojkarna 09-3
Rönninge/Salem Fotboll
Täby FK P09:7/8 2
Vendelsö IK
P10 - Pojkar 2010 (18 platser)
Grupp 1
Boo FF P10:5 blå
IFK Lidingö FK P10:15 BLÅ
Reymersholms IK P10:1
Sollentuna FK P10 Vallen 2
Täby FK P10:11 Svart
Täby FK P10:5 Lag 2
Grupp 2
Boo FF P10:5 röd
Reymersholms IK P10:4
Spånga p10-1
Täby FK P10:11 Blå
Täby FK P10:7
Värtans IK Vit
Grupp 3
IFK Lidingö FK 11
Sollentuna FK P10 Vallen 1
Täby FK P10:5 Lag 1
Täby FK P10:9 Ella
Värtans IK Blå
Åkersberga FC 3
P11 - Pojkar 2011 (24 platser)
Grupp 1
Bele Barkarby svart lag 1 , 2
Erikslunds KF Grön
IFK Aspudden - Tellus 11-röd-1
Täby FK P11:5 Blå
Täby FK P2011:7 svart
Viggbyholms IK FF Svart
Grupp 2
Bele Barkarby svart lag 2
Erikslunds KF Röd
IFK Aspudden - Tellus 11-röd-2
TFK P11:5 Vit
Viggbyholms IK FF Röd
Viggbyholms IK FF Vit
Grupp 3
DIF P11-09
Erikslunds KF Svart
Saltsjöbaden
Täby FK P2011:6 Skarpäng
Viggbyholms IK FF Grön
Åkersberga FC
Grupp 4
DIF P2011-14
Erikslunds KF Vit
TFK Gribby Blå
Täby FK P2011:7
Viggbyholms IK FF Blå
Åkersberga FC 2