Matcher
Antal: 45
To 2018-05-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | H-1 | 11:20 | IBF Offensiv Lidingö - IBF Falun U 1 | 1-4 | MH | ||
55 | H-1 | 13:00 | Torshälla IBK - IBK Lockerud/Mariestad | 1-11 | Lu A | ||
81 | H-2 | 14:40 | Surahammars IBF - IBF Falun U 2 | 0-4 | MH | ||
93 | H-1 | 15:30 | St Croix (NOR) - FBC Lerum | 2-5 | ORN | ||
109 | H-3 | 17:10 | 4 Player Team (CZ) - IBF Borlänge | 0-9 | JA 2 | ||
123 | H-2 | 18:00 | Älvsjö AIK - Floorball Chodov (CZ) | 7-0 | Lu D | ||
125 | H-1 | 18:00 | IBK Lockerud/Mariestad - IBF Offensiv Lidingö | 7-2 | MH | ||
129 | H-3 | 18:50 | IBK Härnsösand - Telge SIBK | 5-1 | HBO | ||
134 | H-1 | 18:50 | FBC Lerum - Torshälla IBK | 6-2 | Lu D | ||
148 | H-1 | 19:40 | IBF Falun U 1 - St Croix (NOR) | 11-1 | ORN | ||
165 | H-2 | 21:20 | Floorball Chodov (CZ) - Floda IBK | 0-10 | Lu A | ||
175 | H-3 | 22:10 | Tillberga IK U - 4 Player Team (CZ) | 6-1 | JA 2 |
Fr 2018-05-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
203 | H-1 | 08:50 | St Croix (NOR) - IBK Lockerud/Mariestad | 0-9 | ORN | ||
238 | H-2 | 12:10 | IBF Falun U 2 - Bele Barkarby IF | 1-6 | ENV | ||
247 | H-3 | 12:10 | IBF Borlänge - IBK Härnsösand | 3-0 | ORN | ||
255 | H-2 | 13:00 | Floda IBK - Surahammars IBF | 18-0 | Lu D | ||
265 | H-1 | 13:50 | IBF Offensiv Lidingö - Torshälla IBK | 3-4 | Lu C | ||
289 | H-2 | 15:30 | Bele Barkarby IF - Älvsjö AIK | 4-3 | Lu B | ||
290 | H-3 | 15:30 | Telge SIBK - Tillberga IK U | 6-4 | MH | ||
311 | H-2 | 17:10 | IBF Falun U 2 - Floorball Chodov (CZ) | 1-2 | Lu B | ||
317 | H-3 | 18:00 | 4 Player Team (CZ) - IBK Härnsösand | 1-3 | JA 1 | ||
341 | H-1 | 19:40 | IBF Falun U 1 - FBC Lerum | 3-4 | Lu A | ||
357 | H-2 | 20:30 | Floda IBK - Älvsjö AIK | 1-5 | ORN | ||
374 | H-1 | 22:10 | Torshälla IBK - St Croix (NOR) | 4-0 | Lu A |
Lö 2018-05-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
390 | H-2 | 08:00 | Surahammars IBF - Bele Barkarby IF | 3-26 | ORN | ||
417 | H-3 | 10:30 | Telge SIBK - 4 Player Team (CZ) | 6-1 | JA 2 | ||
423 | H-1 | 10:30 | IBK Lockerud/Mariestad - IBF Falun U 1 | 2-1 | ORN | ||
429 | H-2 | 11:20 | Floorball Chodov (CZ) - Surahammars IBF | 8-4 | Lu A | ||
436 | H-2 | 12:10 | Bele Barkarby IF - Floda IBK | 4-5 | ENV | ||
444 | H-3 | 12:10 | Tillberga IK U - IBF Borlänge | 4-7 | MH | ||
454 | H-2 | 13:00 | Älvsjö AIK - IBF Falun U 2 | 7-1 | Lu B | ||
455 | H-1 | 13:00 | FBC Lerum - IBF Offensiv Lidingö | 2-5 | MH | ||
506 | H-1 | 17:10 | IBF Falun U 1 - Torshälla IBK | 4-3 | Lu A | ||
526 | H-2 | 18:50 | Floda IBK - IBF Falun U 2 | 1-0 | JA 1 | ||
543 | H-3 | 19:40 | IBK Härnsösand - Tillberga IK U | 5-0 | MH | ||
555 | H-3 | 20:30 | IBF Borlänge - Telge SIBK | 5-0 | ORN | ||
561 | H-1 | 21:20 | IBF Offensiv Lidingö - St Croix (NOR) | 7-0 | Lu C | ||
579 | H-1 | 23:00 | IBK Lockerud/Mariestad - FBC Lerum | 4-0 | JA 2 |
Sö 2018-05-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
598 | H-2 | 08:50 | Surahammars IBF - Älvsjö AIK | 0-5 (WO) | Lu C | ||
600 | H-2 | 08:50 | Floorball Chodov (CZ) - Bele Barkarby IF | 3-7 | Lu B | ||
661 | H | 15:30 | IBF Borlänge - FBC Lerum | 3-1 | Lu A | 1/4-final 4 | |
662 | H | 15:30 | Bele Barkarby IF - IBK Härnsösand | 5-2 | Lu C | 1/4-final 2 | |
675 | H | 17:10 | IBK Lockerud/Mariestad - Bele Barkarby IF | 5-3 | JA 1 | Semifinal 1 | |
676 | H | 17:10 | Älvsjö AIK - IBF Borlänge | 4-2 | JA 2 | Semifinal 2 | |
694 | H | 18:50 | IBK Lockerud/Mariestad - Älvsjö AIK | 1-3 | Lu C | FINAL |