Lag
Klasser
Matcher
Samtliga matcher
Ospelade matcher
Senaste resultat
Spelplatser
Lagstatistik
Klasser / Grupper
F8 - Åk 8 Flickor INSTÄLLD
Grupp 1
Eklidens Skol IF
(H) Helenelundsskolans IK
Glömstaskolan IF
Grupp 2
Bergtorpskolans IF
Mörbyskolans Idrottsförening
VRS Vasastan Skol IF
(H) Aspuddens Skolas IF
Final Grupp
Eklidens Skol IF
(H) Aspuddens Skolas IF
Bergtorpskolans IF
F9 - Åk 9 Flickor
Grupp 1
(H) Eklidens Skol IF
WO Helenelundsskolans IK
WO Hagsätraskolans IF
(H) Krängis Skol IF
Grupp 2
Ärvinge Skol if
Hässelby villastad
Nya Elementar Skol-IF
Aspuddens Skolas IF
Final
(H) Krängis Skol IF
Nya Elementar Skol-IF
GyF - Gymnasiet Flickor INSTÄLLD
Grupp 1
(H) Värmdö Gymnasiums skol IF
Grillska Stockholm Skol IF
Tullinge Gy Skol IF
Grupp 2
Österåkers gymnasium Skol IF
Blackebergs GIF
(H) Rudbecks IF
GyP - Gymnasiet Pojkar INSTÄLLD
Grupp 1
(H) Sjödalsgymnasiets IF
Jensen Gymnasium Södra Skol IF
Tullinge Gymnasiums Skol IF
YBC skol-if
Grupp 2
Värmdö Gymnasium skol IF
DBG Skol-Idrottsförening FC 1
Grillska Stockholm Skol IF
Grupp 3
Thorildsplans GIF
DBG Skol-IF FC 2
VRG Odenplan Skol IF
Grillska Sthlm Skol IF Lag 2
Grupp 4
Väsby Nya Gymnasium IF
Österåkers gymnasium Skol IF 1
Sthlm Science Innovation IF 1
Grupp 5
Väsby Nya Gymnasium IF SPI
Österåkers gymnasium Skol IF 2
(H) Rudbecks IF
Grupp 6
Sthlm Science Innovation IF 2
Blackebergs GIF
(H) Bromma Gymnasiums IF
Grupp 7
(H) Didaktus Liljeholmen
Kungsholmens Gymnasiums IF
Värmdö tekniska gymnasium IF
Slutspelsgrupp 1
(H) Sjödalsgymnasiets IF
VRG Odenplan Skol IF
Vinnare grupp 7
Slutspelsgrupp 2
Tullinge Gymnasiums Skol IF
Grillska Stockholm Skol IF
(H) Bromma Gymnasiums IF
Slutspelsgrupp 3
Väsby Nya Gymnasium IF
(H) Rudbecks IF
DBG Skol-IF FC 2
P8 - Åk 8 Pojkar
Grupp 1
Eklidens Skol IF
Deltaskolans Idrottsförening
Stavsborgsskolans Skol IF
Grupp 2
Grimstaskolans IK
VRS Vasastan Skol IF
(H) Aspuddens Skolas IF 2
Grupp 3
Bergtorpskolans IF
Mörbyskolans Idrottsförening
Fribergaskolans IF
Grupp 4
Helenelundsskolans IK
Ärvinge Skolidrottsförening
Viby Skol IF
Grupp 5
Slättgårdsskolans IF
Krängis Skol IF
(H) Aspuddens Skolas IF 1
Grupp 6
(WO) Björkeby Skol IF
Trollboda Skol IF
Cordobaskolans IF
Finalgrupp
Fribergaskolans IF
Viby Skol IF
Trollboda Skol IF
P9 - åk 9 Pojkar
Grupp 1
Eklidens Skoli IF
Helenelundsskolans IK
Johan Skytteskolans IF
Grupp 2
SKIF Grönkullaskolan
Hagsätraskolans IF
Rudanskolans IF
Grupp 3
Kvarnhagsskolans IF
Sjöängens IF
Glömstaskolan IF
Grupp 4
Stavsborgsskolans Skol IF
Deltaskolans Idrottsförening
Söderbymalmsskolans IF
Grupp 5
Byängsskolan skol IF
Mörbyskolans Idrottsförening
Skarpängsskolans IF
Grupp 6
(H) Ärvinge Skol IF
Margretelunds Skol IF
Grupp 7
Kista International School IF
Hässelby villastad
Grimstaskolans IK
Grupp 8
Katarina Norra Skol IF
(H) Krängis Skol IF
Aspuddens Skolas IF
Grupp 9
(WO) Björkeby Skol IF
Trollboda Skol IF
Slättgårdsskolans IF
VRS Vasastan Skol IF
Slutspelsgrupp 1
Rudanskolans IF
Trollboda Skol IF
Slutspelsgrupp 2
VRS Vasastan Skol IF
(H) Ärvinge Skol IF
(H) Krängis Skol IF
Final
(H) Ärvinge Skol IF
Rudanskolans IF